דיסקליימר

הבלוג נועד להעשיר את הקוראים ולספק נקודת מבט ביקורתית על ענייני השעה ובעיות היומיום. יחד עם זאת, הבלוג נכתב לצורך העשרה עיונית בלבד. אני לא מטפל, יועץ או מאמן אישי, ואני לא מוסמך לעזור לכם בשום צורה, אז קחו את מה שכתבתי ואכתוב בבלוג בעירבון מוגבל ובזהירות. כל שימוש בידע שמוצג באתר הוא על אחריותכם בלבד.

אין לראות בתכנים באתר ובפרט בפוסטים העוסקים בהתפתחות אישית עצה או הכוונה אישית ו/או מקצועית כלשהי עבורכם. התכנים שכתבתי מבוססים על נסיון החיים הספציפי שלי וההשקפה שפיתחתי עם השנים. לכל אדם ניסיון חיים שונה, בעיות אחרות, עמדות משלו ושיקולים שונים שצריך להתחשב בהם. חשוב להתייעץ עם מטפלים או מאמנים מוסמכים שיכולים לעזור לכם בקבלת החלטות, שינוי הרגלים ואורחות חיים או כל סוגיה אחרת שמטרידה אתכם.

כמו כן, הארגונים והמיזמים המקושרים בדף "אלטרנטיבות בשטח", וכל קישור אחר המופיע בבלוג לאתר חיצוני אינם בגדר המלצה שלי עליהם. כך גם אין לי אחריות על השירותים שמעניקים אותם ארגונים, ו/או מה שיקרה לקוראים שמקליקים על הקישורים ונכנסים לאתרים הללו. אני עושה הכל כדי לוודא שהקישורים הללו עדכניים ובטוחים אבל אין לי דרך לוודא זאת כל הזמן.